Stratejik pazarlama eğitimi

(IBS) Istanbul Business School’un 4 haftalık Stratejik Pazarlama eğitimi 5 Şubat’ta Hilton ParkSA’da başlayacak.

01.02.2011 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

(IBS) Istanbul Business School’un 4 haftalık Stratejik Pazarlama eğitimi 5 Şubat’ta Hilton ParkSA’da başlayacak.

İş dünyasındaki üst düzey yöneticilerden oluşan eğitmen kadrosu ve pratiğe yönelik program içerikleriyle Istanbul Business School, genç profesyonellere, üniversiteden yeni mezunlara ve üniversite öğrencilerine yönelik olarak hazırlanan Stratejik Pazarlama eğitimini başlatıyor. Program, Türkiye’de her gün değişen, yenilenen pazarlama türlerini ve trendlerini yakından takip ederek fark yaratan profesyoneller yetiştirmeyi amaçlıyor.

IBS’teki Stratejik Pazarlama eğitiminde, teorinin yanı sıra pratiğin de olduğu bir ortamda, iş dünyasının ihtiyaçlarını, yanlış ve doğrularının iş deneyimi yaşatarak öğretmesinden geliyor. Öğrenciler, aynı zamanda seçkin bir kuruluşta üst düzey yönetici olan eğitmenlerinden güncel ve pratik bilgiler edinmekle kalmıyor, işin profesyonelleriyle birebir iletişim kurma fırsatı da buluyor. IBS öğrencilerine kariyerlerinde yeni kapılar açabilecek profesyonel bağlantılar kurmaları için de ortam yaratıyor.

Pazarlamanın temel prensiplerinden marka yönetimine kadar geçen tüm süreçlerin detaylı olarak ele alınacağı, aynı zamanda atölye çalışmaları ve uygulamalar ile katılımcılara stratejik pazarlamanın stratejik tarafını öğretmeyi hedefleyen program 4 hafta 32 saat sürecek ve Maçka Hilton ParkSA’ da Cumartesi günleri saat 10.00-18.00 arasında gerçekleşecek. Coca-Cola Türkiye Pazarlama Müdürü Tolga Ünvan, Kraft Foods Pazarlama Müdürü Tamer Karabay, Digiboard Pazarlama ve Marka İletişimi Direktörü Demet Artuç, Nielsen Company Tüketici Araştırma Direktörü Bahadır Tomaç gibi sektörün önemli isimleri eğitim verecek.

Stratejik Pazarlama Eğitimi Program Direktörü ve aynı zamanda Peugeot Türkiye Lojistik Müdürü Olcay Arıcan programa ilişkin olarak şunları söyledi: “Stratejik Pazarlama farklı disiplinler vekültürlerin karışımlarını üniversitelerdeki teorik ağırlıklıbilgilerle birleştirerek fark yaratmak isteyenlerin tercih etmesi gereken bir program. Özellikle iş hayatına yeni başlamış ya da mevcut profesyonel tercihlerini sorgulayan çalışanlar, farklı sektörlerden profesyonellerle sorgulama yapma imkânlarını bulacaklar.”

Programla ilgili detaylı bilgiyi 0212 340 48 49 numaralı telefondan ve www. ibsturkiye.com ve www.facebook.com/ibsturkiye adreslerinden edinebilirsiniz.