Star Doğuş Grubu’na satıldı!

Doğan Yayın Holding'in yaptığı açıklamada Star TV'nin 391.5 milyon TL'ye satışı için Doğuş Yayın Grubu ile görüşmelere başlanıldığı belirtildi.

03.10.2011 - 00:00 | MediaCat

Facebook
Twitter
Google+
LinkedIn
+

Doğan Yayın Holding’in yaptığı açıklamada Star TV’nin 391.5 milyon TL’ye satışı için Doğuş Yayın Grubu ile görüşmelere başlanıldığı belirtildi.

Doğan Yayın Holding, dolaylı bağlı ortaklıkları Işıl Televizyon Yayıncılık A.Ş’nin (Star TV) hisse senetlerinin tamamının satışı ve devri konusunda Doğuş Yayın Grubu ile görüşmelere başlanıldığını duyurdu.

Kamuoyu Aydınlatma Platformu’nda Doğan Yayın Holding’in yaptığı açıklamada şunlar kaydedildi: "Söz konusu görüşmeler bahsi geçen hisse senetlerinin satışı ve devri ile sonuçlanabileceği gibi; görüşmelerin sonucunda hisse senetlerinin satışı ve devri gerçekleşmeyebilir. Bu vesile ile Şirketimiz kaynaklı olmayan haberlere itibar edilmemesi gerektiği hususunu bir kez daha hatırlatmak isteriz. Konu ile ilgili yeni bir durum ortaya çıktığı takdirde ilgili mevzuat hükümlerine uygun olarak kamuya açıklama yapılacaktır."