Sneijder’in harareti dinmek bilmiyor

Lipton Ice Tea'nin reklam yüzü Sneijder, online yarışmada ödüller dağıtıyor.

08.07.2013 - 14:18 | MediaCat

Sneijder'in harareti dinmek bilmiyor
1
paylaşım
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Lipton Ice Tea‘nin reklam yüzü olan Sneijder çifti, şimdi de eğlenceli bir yarışmayla sevenlerine ödüller dağıtıyor. ‘Gez Göz Sneijder’ isimli yeni online oyunda tüketicileri interaktif bir video karşılıyor. Kampanya çerçevesinde daha önce çekilen reklam filminin hikâyesini birinci elden yaşatan reklam filminde izleyiciler futbol sahasına ulaşmaya çalışan Sneijder’i İstanbul trafiğinde yönlendiriyor.

Karşısına çıkan çılgın taksi şoföründen, boğulma tehlikesi geçirdiği bottan, muavin yerine konduğu minibüsten ve korku dolu motosiklet turunun ardından saha ulaşan Sneijder’le izleyicinin ilişkisi, burada da bitmiyor. Penaltılar konusunda da Sneijder’e destek olan izleyiciler, filmin sonunda Lipton Ice Tea‘nin serinletici etkisine bir kez daha şahit oluyor.

Oyunun sonunda ‘hararetinin tavan yaptığı an’ı paylaşan en yaratıcı 30 yarışmacı Lipton Ice Tea dolu özel buzdolabının sahibi olacak. En yaratıcı hararet anını da içinde Sneijder’in de bulunduğu jüri belirleyecek. Temmuz ayı boyunca sürecek olan Gez Göz Sneijder oyunu gezgozsneijder.com ve izlesene.com internet siteleri ile çeşitli oyun platformları üzerinden oynanabilecek.

Künye:

Müşteri: Lipton Ice Tea
Yaratıcı Ekip: Wanda Creative
Kampanya: Gez Göz Sneijder
Prodüksiyon: Kaporta Film