SMG ülke yöneticileri İstanbul’da toplanacak

Starcom Mediavest Group 1-3 Şubat tarihleri arasında eş zamanlı gerçekleşecek iki büyük uluslararası toplantıya ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor...

26.01.2010 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Starcom Mediavest Group  1-3 Şubat tarihleri arasında eş zamanlı gerçekleşecek iki büyük uluslararası toplantıya ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Bu toplantılardan ilki, 1. Global Growth Summit. Starcom MediaVest Group ülkeleri arasında lider ülke olarak belirlenen ABD,İngiltere, Fransa, Almanya, İspanya, Rusya, Türkiye, Polonya ve BAE ülkelerini yöneticileri 2 gün boyunca 2010 ve sonrası için büyüme planlarını tartışacak ve belirleyecek.

Dünya çapında yapılacak ve bir ilk olma özelliği taşıyan bu toplantı için yer olarak İstanbul’ un özel olarak seçildiğini belirten SMG Dünya Başkanı Laura Desmond, gerek SMG Türkiye ofisinin dünya çapındaki başarılı performansının gerekse Türkiye’ nin ülke olarak yüksek potansiyelinin bu seçim kararında etkili olduğunu söyledi.

Eş zamanlı yapılacak diğer toplantıda ise SMG Avrupa,Ortadoğu ve Afrika (EMEA) bölgesinin ülke yöneticileri Bölge CEO’ su Iain Jacob liderliğinde 2010 bölgesel plan ve stratejilerini tartışacaklar.