Skywards üç milyon üyeye ulaştı

240’ın üzerinde ülkeden 3 milyon kişi, EMIRATES ve SriLankan Havayolları’nın sık uçan yolcuları için hazırladığı ödüllü Skywards programına üye oldu.

04.02.2008 - 17:02 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

240’ın üzerinde ülkeden 3 milyon kişi, EMIRATES ve SriLankan Havayolları’nın sık uçan yolcuları için hazırladığı ödüllü Skywards programına üye oldu.

EMIRATES’in sık uçanlar için hazırladığı Skywards programı bu hafta üç milyonuncu üyesini karşıladı. Bu Skywards’un hem uluslararası üst sınıf üyelerine ulaştığının hem de EMIRATES’in sürekli gelişen uçuş ağının bir göstergesidir. Sadece bu yıl EMIRATES; Venedik, New Castle, Sao Paulo, Ahmedabad, Toronto ve Houston gibi altı yeni uçuş noktasını uçuş ağına ekledi.

Skywards Kıdemli Başkan Yardımcısı Brian LaBelle: “Skywards üyeliğinden faydalanan üç milyon müşterimiz olmasından dolayı gurur duyuyoruz. Bu önemli bir kilometre taşı ve daha da fazla yolcumuzu bu programa dahil etmeyi umuyoruz.”

“Program yedi sene önce ilk hizmete girdiği günden beri çok büyük bir hızla gelişti. Bunda tabi ki bizim üyelerimize sunduğumuz ayrıcalık ve ödüllerin, teknolojiye yaptığımız yatırım ve hizmetlerimizin büyük etkisi bulunuyor. Önümüzdeki aylarda hizmete sokcağımız bir çok heyecan verici projelerimiz de hazırlık aşamasında” dedi.

Skywards, üyelerine mil kazanma ve harcama konusunda bir çok kolaylık sağlıyor. Üyeler Skywards millerini EMIRATES’le yaptıkları uçuşlardan kazanabildikleri gibi, Skywards’la işbirliği içinde olan diğer şirketlerden aldıkları ürün ve hizmetlerden de kazanabiliyorlar. Bu şirketlerin içinde havayolu şirketleri, oteller, araba kiralama şirketleri ve dünya çapındaki diğer seyahat şirketleri bulunuyor. En az 5,000 Skywards miline sahip olan üyeler millerini uçuşlarda, sınıf yükseltmede, otel rezervasyonlarında, turlarda ve başka heyecan verici ödüllerde kullanılabiliyor.

Üyeler Skywards millerini en popüler ödül seçeneği olan, EMIRATES’te her gün 900 civarında ücretsiz uçuş ve sınıf yükseltme seçeneği için kullanıyor.

Skywards aynı zamanda üyelerine, millerini kullanarak çeşitli hayır faaliyetlerine bağış yapmaları için olanak sağlıyor. Örneğin, bağışlanan miller tıbbi tahliye programlarına sponsor olmak ya da hayırişi için az gelişmiş bölgelere giden doktorlara aktarmak için kullanılıyor. Skywards, gelişmekte olan ülkelerde körlüğü önlemek için çalışan Sightsavers isimli hayır kurumunu destekledi. Ayrıca yardıma muhtaç olan çocuklara insani yardım götüren EMIRATES Foundation da Skywards tarafından desteklenen hayır faaliyetlerinden biridir. EMIRATES Foundation yakın zamanda, az gelişmiş ülkelerde yine çocuklara yardım etmeyi amaçlayan SriLankan Cares’le işbirliği içine girecek.

Skywards 2000 yılında hizmete girdi ve bugüne kadar 13 ödülle onurlandırıldı. Bunlardan bir çoğu da sektörde en önemli ödüllerden biri olan InsideFlyer dergisinin düzenlediği Annual Freddie Awards’un Skywards’a layık gördüğü ödüllerdir.

Ayrıntılı bilgi için:

EMIRATES REZERVASYON: 0 212-315 45 45 (pbx)

E-posta: [email protected]

www.emirates.com