Skechers yeni iletişim ajansı seçti

ON İletişim, Amerika ve Avrupa’nın tanınan ayakkabı markalarından biri olan Skechers’ın Türkiye operasyonu için iletişim danışmanlığı hizmeti verecek.

16.08.2011 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

ON İletişim, Amerika ve Avrupa’nın tanınan ayakkabı markalarından biri olan Skechers’ın Türkiye operasyonu için iletişim danışmanlığı hizmeti verecek.

Skechers, Türkiye’ye gelerek mağazaların spor ayakkabısı raflarında yerini almaya başladı. Fitness, yürüyüş, çocuk, günlük spor, bot gibi farklı kategorileri olan Skechers özellikle; günlük giyimde daha çok kalori yakmaya, kas aktivitesini artırmaya, vücudu şekle sokmaya yardımcı olan özel tasarımlı “Shape-Ups” serisi ile dikkat çekiyor.

1992 yılında Amerika’da kurulan Skechers, lifestyle ve çocuk kategorilerinde Amerika’nın en büyük ayakkabı markası. Toplam ayakkabı pazarında Amerika’nın en büyük 2 numaralı ayakkabı markası olan Skechers bunun yanında; vücudu forma sokmaya yardımcı olan ve “Toning” olarak isimlendirilen kategoride ise yüzde 57 oranında payla pazar lideri konumunda. Skechers, Türkiye’ye ilk olarak “fitness” kategorisiyle giriyor. 2012’nin ilk aylarında markanın diğer kategorileri de mağazalarda yerini alacak. Skechers’ın Türkiye distribütörlüğünü OLKA Spor Malz. Tic. AŞ üstleniyor.

ON İletişim Skechers’a Türkiye operasyonunda; Marka ve İletişim Danışmanlığı, Etkinlik Danışmanlığı, Pazarlama İletişimi ve Medya İlişkileri konularında destek verecek. 2012 yılında sektörde 10. yılını kutlayacak olan ON İletişim’in müşteri portföyünde Skechers ile birlikte; Kahve Dünyası, NAR Gourmet, Jobnak ve Türkiye’nin organik koleksiyon hazırlayan tasarımcısı Nejla Güvenç’in markası NEJ bulunuyor.