Silk&Cashmere şimdi Letonya, Atina ve İrlanda’da

Sibirya’dan Barselona’ya kadar yurt dışında 50’ye yakın mağaza ve satış noktası bulunan Türk moda markası Silk&Cashmere, şubelerine yenilerini ekledi. Yunanistan’ın başkenti Atina’nın Kolonaki bölgesi ve Kazakistan’ın Aktau şehrinde açılan Silk&Ca

29.08.2007 - 14:37 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Sibirya’dan Barselona’ya kadar yurt dışında 50’ye yakın mağaza ve satış noktası bulunan Türk moda markası Silk&Cashmere, şubelerine yenilerini ekledi. Yunanistan’ın başkenti Atina’nın Kolonaki bölgesi ve Kazakistan’ın Aktau şehrinde açılan Silk&Cashmere mağazalarının yanısıra Letonya Riga’da hizmete girecek yeni mağazası ve İrlanda’nın Dublin, Killarney ve Galway şehirlerinde faaliyete geçirdiği satış noktaları ile Silk&Cashmere bir kez daha uluslararası bir Türk markası olduğunu kanıtladı.

Açtığı yeni mağaza ve bayileriyle büyümeye devam eden Silk&Cashmere, 22 Ekim–26 Ekim 2007 tarihleri arasında, Fransa’nın Cannes şehrinde gerçekleşecek “Tax Free” fuarında (Tax Free World Association) uluslararası freeshoplar için satışa kabul edilen ilk Türk markası oldu. Ürünlerini dünya havalimanlarındaki seçkin mağazaların vitrinlerine taşıyacak olan Silk&Cashmere, böylece uluslararası havalimanlarına yayılma projesinin ilk ayağını tamamlamış oluyor. Fuarda, Silk&Cashmere, seyahat endüstrisinde de ilk Türk moda markası olarak tasarımlarını sergileme fırsatı bulacak.

Bilgi için:
STAGE İletişim Danışmanlığı
0212 – 278 11 13

[email protected]