Sheraton Hotel & Convention Center Ankara’ya yeni genel müdür

Sheraton Hotel & Convention Center Ankara’nın Genel Müdürlüğü’ne 7 Ocak 2008 tarihinden itibaren turizm sektörünün önde gelen isimlerinden

06.02.2008 - 13:56 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Sheraton Hotel & Convention Center Ankara’nın Genel Müdürlüğü’ne 7 Ocak 2008 tarihinden itibaren turizm sektörünün önde gelen isimlerinden Jacques Chevasson atandı.

Çarpıcı kariyeri boyunca, Le Meridien, Inter-Continental gibi önemli otel zincirlerinde, Senegal, Tanzanya, Venezuella, Dominik Cumhuriyeti, Brezilya, Meksika, Rusya, İngiltere, Almanya, İsviçre, Portekiz, Belçika, İspanya ve son 5 yıl boyunca Mısır olmak üzere 4 kıta üzerinde pek çok değişik ülkede üst düzey görevlerde bulunan Chevasson Luzern’de bulunan Swiss Otel Okulu mezunu.

Son 28 yıldır kariyerini genel müdürlük pozisyonunda sürdüren Jacques Chevasson, geçtiğimiz 10 yıl boyunca Starwood Hotels & Resorts’da dünyanın pek çok yerinde bölge müdürlüğü pozisyonlarında görev aldı.

İş hayatındaki sloganı, “profesyonel hizmet” ve felsefesi “günün tadını çıkarmak” olan Chevasson, evli ve 2 yetişkin çocuk sahibidir. Fransızca, İngilizce, İspanyolca, Portekizce ve Almanca olmak üzere 5 dil bilen Chevasson Fransız vatandaşıdır.