Şener Şen TTNET reklamlarında

“TTNET’le Her Şey Mümkün” diyerek başlattığı yeni dönemde, iletişim teknolojilerinin üç temel unsuru olan...

26.11.2010 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

“TTNET’le Her Şey Mümkün” diyerek başlattığı yeni dönemde, iletişim teknolojilerinin üç temel unsuru olan internet, televizyon ve telefonu sahiplenen TTNET, yeni reklam kampanyasını usta oyuncular Şener Şen ve Olgun Şimşek’in de katıldığı basın toplantısıyla tanıttı.

İnternet sayesinde ‘her şeyin mümkün olduğu’ bir yer olan “Mümkünlü” Kasabası’nda geçen uzun soluklu yeni reklam kampanyası filmleri, TTNET’in yenilikçi ve zengin dünyası ile tüm Türkiye’yi buluşturacak.

Büyük bir aradan sonra, uzun soluklu bir reklam projesi ile izleyicilerle buluşmanın heyecanını yaşadığını belirten Şener Şen; “TTNET, Türkiye’deki internet kullanımını teşvik edecek bir reklam filmi için teklif sunduğunda bunun heyecan verici bir çalışma olabileceğini düşündüm. Türkiye’nin bilgi toplumu olması yolunda internet kullanımının yaygınlaşmasını önemli ve gerekli buluyorum. Bu, TTNET’in yeni reklam kampanyasında rol almamda büyük oranda etkili oldu.” dedi.

Şener Şen ile birlikte, TTNET gibi güçlü bir markanın reklam yüzü olmanın gurur verici olduğunu belirten Olgun Şimşek; “TTNET’in yeni kampanyasında çok renkli ve eğlenceli bir öykü var. Ekipçe uyum içinde çalışarak keyif aldığımız çekimler sonrasında ortaya başarılı bir iş çıkardığımıza inanıyorum.” dedi.

Reklam filmini izlemek için tıklayın…

Künye

Reklamveren: TTNET
Reklamveren Yetkilisi: Balca Uçan, Benal Gürer,Hande Us Badur
Reklam Ajansı: TBWAİSTANBUL
Kreatif Grup: İlkay Gürpınar, Volkan Karakaşoğlu, Zeynep Karakaşoğlu, Orkun Önal, Merve Gezer, Erçin Sadıkoğlu
Marka Grubu: Burcu Özdemir, Sinem Yazıcı, İpek Türkili, Başak Sarıoğlu
Stratejik Planlama: Toygun Yılmazer, Tuğyan Çelik, Nisan Danışman
Ajans Prodüktörü: Zeynep Bildirgen
Prodüksiyon Şirketi: Filmpark
Yönetmen: Bahadır Karataş
Post Prodüksiyon: Sinefekt
Müzik: Jingle House