Sektöre yeni oyuncu

Kaizen İletişim Danışmanlığı, halkla ilişkiler sektöründe kurumsal ve bireysel bazlı pazarlara tanıtım hizmetinde çözüm üretiyor.

20.07.2012 - 00:00 | MediaCat

Facebook
Twitter
Google+
LinkedIn
+

Kaizen İletişim Danışmanlığı, halkla ilişkiler sektöründe kurumsal ve bireysel bazlı pazarlara tanıtım hizmetinde çözüm üretiyor. Şirket bünyesinde marka, şirket, kişi ve ya siyasi parti olabilir, uygun mecralar vasıtasıyla hedef kitle nezdinde tanınmalarını sağlıyor.

Kaizen, bir Alman markası olmayıp, Türk firmasıdır. Firma adı, Japonca’da değişim (kai) ve daha iyisini yapmak (zen) anlamındaki iki kelimenin birleşmesinden oluşuyor.

Kaizen ekibi, müşterilerine bütünleşik pazarlamanın kurallarına uygun iletişim stratejisi geliştiriyor ve iletişim çözümleri sunuyor.
Bankacılık ve Finans, Bilişim, Sağlık, Turizm, Teknoloji ve Otomotiv ve
Enerji sektöründen geniş bir portföye sahip.
Stratejik iletişim danışmanlığı, medya İlişkileri, e-PR /sosyal medya, kriz iletişimi ve yönetimi, kurumsal sosyal sorumluluk projeleri, marka yönetimi, etkinlik planlama ve yönetimi, tasarım danışmanlığı, prodüksiyon, tanıtım (reklam -TV, gazete, dergi, internet, açıkhava), medya planlama ve satınalma hizmetleri sunuyor.

Firmanın sitesine buradan ulaşılabilir.