Seda tasarladı, GoldMaster yaptı

GoldMaster Seda Sayan’ın tasarımlarına hayat verdi ve ortaya “GoldMaster Seda Serisi” çıktı.

25.12.2012 - 17:19 | MediaCat

Seda tasarladı, GoldMaster yaptı
Facebook
Twitter
Google+
LinkedIn
+

Seda Sayan, kendi adını taşıyan küçük ev aletleri tasarladı. Kadınların ihtiyaçlarını bilen ve onların evde geçirdikleri zamana değer katmak için kolları sıvayan Sayan, GoldMaster ile anlaşarak ütüden robota, süpürgeden çay makinesine kadar birçok elektrikli ev aletine imzasını attı.

Sayan, 22 Aralık 2012 Cumartesi akşamı The Ritz Carlton’da düzenlenen ‘Seda Serisi’ni tanıtım gecesinde kendi şarkılarını da seslendirdi; sanatçı ile işbirliği yapan GoldMaster markasının iş ortakları da davetliler arasında yer aldı.

Lansman öncesinde basının sorularını yanıtlayan Seda Sayan, uzun zamandır kadınlar için pratik, şık ve kullanışlı tasarımlar yapmak istediğini belirterek, “Yıllardır kadınlarla iç içe olan ve onları çok iyi tanıyan biri olarak, bu fikrimi GoldMaster ile paylaştım. Tasarım sürecinin sonunda ürünlerin ortaya çıkarılması konusunda başarılı bir işbirliğimiz oldu” diye konuştu.

Seda Sayan’ın işbirliği yaptığı GoldMaster markasının genel müdürü Sinan Bora da konuyla ilgili şunları söyledi:

“Seda Hanım, kadınların sonsuz güven duyduğu ve samimiyetine inandığı bir isim. Kadınların ihtiyaçlarını o kadar iyi biliyor ki bizi birçok konuda yönlendirdi. Gözlemlerine dayanarak şık, pratik ve kullanışlı ütüler, robotlar, çay makineleri, süpürgeler gibi akıllı küçük ev aletleri tasarlamış. Biz de ürettik. Adına da Seda Serisi dedik… Seda Hanım ile ürün tasarımlarımız üzerinde birlikte çalışmaya devam edeceğiz”