SAP World Tour 07 Türkiye ayağı İstanbul’da gerçekleştirildiİş süreçlerinde verimliliği artıracak yeni SAP uygulamalarının anlatıldığı “SAP World Tour 07” etkinliğinin, Türkiye ayağı İstanbul’da gerçekleştirildi.

23.10.2007 - 13:06 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

İş süreçlerinde verimliliği artıracak yeni SAP uygulamalarının anlatıldığı “SAP World Tour 07” etkinliğinin, Türkiye ayağı İstanbul’da gerçekleştirildi.

Dünyanın önde gelen yazılım firmalarından SAP, en yeni yazılım çözümlerini tanıttığı ve başarı hikayelerini aktardığı “SAP World Tour 07” etkinliğini, 23 Ekim 2007 tarihinde İstanbul Mövenpick Otel’de gerçekleştirdi. Çeşitli sektörlerden firmaların bir araya geldiği toplantıda, firmaların iş süreçlerini geliştirip, iyileştirecek yeni SAP uygulamaları katılımcılarla paylaşıldı.

SAP Türkiye Satış Direktörü Murat Yılmaz ile SAP AG Strateji Uzmanı Darren Crowder tarafından açılışı yapılan etkinlikte, küçük ve orta ölçekli işletmeler için yeni All-in-One, ERP (Kurumsal Kaynak Planlama), SOA (Servis Odaklı Mimari) ve NetWeaver uygulamaları ile ilgili konular ele alındı. “SAP World Tour 07” kapsamında düzenlenen etkinlikte, Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM), GRC (Kurumsal Kontrol ve Risk Yönetimi) ve Tedarik Zinciri Yönetimi (SCM) çözümlerindeki yenilikler aktarılırken; örnek başarı hikayeleri de katılımcılarla paylaşıldı. SAP’nin güncelleme ve destek hizmetleri anlatıldı. Ayrıca, Kurumsal Servis Odaklı Mimari (SOA) yaklaşımları ve SAP NetWeaver uygulamalarının; şirketlerdeki iş süreçlerinin optimize edilmesinde ve toplam sahip olma maliyetlerinin azaltılmasında nasıl kullanıldığı ve kurumlara ne tür avantajlar sağladığı hakkında bilgi verildi.

Etkinlikte yaptığı konuşmada, günümüzün ekonomik koşullarına ve kurumların rekabet avantajı elde etmesinin önemine değinen SAP Türkiye Satış Direktörü Murat Yılmaz, “Ölçeği ne olursa olsun firmalar, daha yenilikçi olmanın, müşterilerine en hızlı şekilde hizmet verebilmenin ve daha verimli olmanın yollarını araması gerekir” dedi. Murat Yılmaz, SAP’nin, firmaların doğru kurumsal çözümleri kullanmasına ve değişimin hızına ayak uydurmasına yardımcı olacak çözümler sunmaya devam edeceğini söyledi.

Etikinlikte, SAP uygulamalarının, küçük ve orta ölçekli işletmelerin iş hedefleri ile uyumlu teknolojik bir altyapının oluşturulmasına yardımcı olduğu vurgulandı. Ayrıca daha hızlı servis sunmak, iş akışlarında verimliliği artırmak, iş süreçlerini geliştirebilmek için doğru ve ölçeklendirilebilir bir iş yazılımı kullanmanın gerekliliği belirtildi.

Ayrıntılı Bilgi İçin :
Günebakan İletişim Danışmanlık
Tel: 0212 347 90 57 (pbx)
Faks: 0212 347 90 58
E-Posta: [email protected]