Sanofi web’deki yüzünü yeniledi

Sanofi Grubu yenilenen kurumsal imajıyla beraber internetteki yüzü olan web sitelerini de yeniledi.

29.05.2012 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Sanofi Grubu yenilenen kurumsal imajıyla beraber internetteki yüzü olan web sitelerini de yeniledi. Bu yaklaşım doğrultusunda yeni web siteleri şirket faaliyetleri hakkında detaylı bilgi verirken ürün portföyü ve tedavi alanları da güncel olarak sunuluyor.

Sanofi Grubu yeni logosuyla beraber kurumsal kimliğinin Sanofi Grubu’nun yenilikçi kuruluşu Sanofi Türkiye www.sanofi.com.tr adresinden yeni yüzüyle tüm paydaşlarına geniş bilgi aktarımı sağlamayı amaçlıyor.

Sanofi web sitesinde Kardiyovasküler, Tromboz, Onkoloji, Diyabet ve Metabolik Hastalıklar, Merkezi Sinir Sistemi Hastalıkları ve İç Hastalıkları alanında genel bilgilere ve sağlık profesyonelleri için Sanofi’nin bu alanlara yönelik geliştirdiği ürünlere yer veriliyor. Web sitesinde ayrıca “Terimler Sözlüğü” sayfasında “Kardiyovasküler”, “Tromboz”, “Onkoloji”, “Diyabet” ve “Merkezi Sinir Sistemi” hakkındaki terimlerin açıklamaları paylaşılıyor.

Sanofi’nin yenilenen kurumsal kimliğinin temsili niteliği taşıyan www.sanofi.com.tr adlı sitede, kurumun sosyal sorumluluk projeleri ve Sanofi Grubu’nun dünya çağındaki Ar-Ge deneyimi
hakkında da detaylı bilgiler aktarılıyor.