Robot Çelik evlendi

Çelik ve Çeliknaz'ın evlendiği reklam filmiyle birlikte, Arçelik reklamlarında yeni bir dönem başlıyor.

16.02.2012 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Arçelik’in teknoloji, inovasyon ve fonksiyonelliği temsil eden robotu Çelik ve yeni tasarım, estetik, stil ve zarafet sembolü olarak konumlandırılan Çeliknaz ile birlikte Arçelik yeniliklerini anlatan reklamları gösterime girdi. Bu reklamlarla birlikte Arçelik’te yeni bir dönem başlıyor.

Bu yeni dönemde Arçelik markasının yenilikçiliğe olan tutkusu “Arçelik, yeniliği aşkla tasarlar” söylemiyle ifade ediliyor.

Bu yeni dönemin ilk reklam filminde görkemli bir düğünle dünya evine giren Çelik ve Çeliknaz’ın mutluluklarına tüm Türkiye şahit oluyor. Düğünde önemli bazı ayrıntılar da var. Çeliknaz’ın göz kamaştıran gelinliği ünlü tasarımcı Bahar Korçan tarafından tasarlandı. Bu gelinlik Çeliknaz’ın tasarım, zarafet ve estetiğe verdiği önemi vurguluyor.

Tüm zamanların en sevilen düğün müziği La Cumparsita, Arçelik’in yenilikçi anlayışıyla yeniden düzenlendi; aşk ve duygu dolu sözler yazılarak ünlü sanatçı Yaşar tarafından seslendirildi. İlerleyen günlerde bu şarkı hiç kuşkuşuz yeni çiftlerin en mutlu anlarına eşlik edecek.