RENAULT, NBA ve MEGANEOMANİ’Yİ BULUŞTURDU

Facebook'ta 212 bini aşan fanıyla dünyadaki tüm Renault'lar arasında bir numarada yer alan Renault Türkiye, Teke Tek Meganeomani adlı NBA basketbol oyunuyla bir haftada 7.000 Meganeoman’ı bilgisayar ekranına kilitledi.

22.07.2011 - 00:00 | MediaCat

Facebook
Twitter
Google+
LinkedIn
+

Facebook’ta 212 bini aşan fanıyla dünyadaki tüm Renault’lar arasında bir numarada yer alan Renault Türkiye, Teke Tek Meganeomani adlı NBA basketbol oyunuyla bir haftada 7.000 Meganeoman’ı bilgisayar ekranına kilitledi.

Renault sosyal medyada bu kez, birden fazla oyuncuyla da oynanabilen NBA basketbol oyunuyla teke tek basketbol heyecanını bilgisayar ekranlarına taşıdı. www.facebook.com/renaultturkiye sayfası üzerinden uygulamaya erişenler, Teke Tek Meganeomani’yle gerçek rakiplerle eş zamanlı olarak maç yapabiliyor, basketbol heyecanını evlerinde NBA fanatikleriyle karşılaşarak yaşayabiliyor.

Meganeoman’ları ödüller bekliyor

Teke Tek Meganeomani’yle, NBA konusunda engin bilgi sahibi olan keşfedilmemiş yeteneklere de büyük bir fırsat doğuyor! 6 haftanın ardından tamamlanacak olan kıyasıya mücadelenin sonucunda Meganeomani’sini ortaya koyan katılımcıları ödüller bekliyor: NBA yıldızlarından imzalı formalar, Renault Megane modelleri ve yarışmanın sonunda Tüm Zamanlar listesinde zirveyi kimseye bırakmayan ilk üç Meganeoman’a oyun konsolu ve NBA oyunu!