REKLAMZ’ye yeni satış müdürü

İnternet üzerinde doğru hedef kitleye, doğru erişimi sağlayan pazarlama iletişimi çözümleri sunan REKLAMZ’de

20.11.2007 - 13:10 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

İnternet üzerinde doğru hedef kitleye, doğru erişimi sağlayan pazarlama iletişimi çözümleri sunan REKLAMZ’de Proje Müdürü olarak görev yapan Onur Akagündüz, Satış Müdürlüğü görevine atandı.

1978 doğumlu olan Akagündüz, 1999 yılında Oxford Brookes Univercity Business Management bölümünden; 2004 yılında Doğuş Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Fakültesi’nden mezun oldu. Akagündüz, iş hayatına 2000–2005 yılları arasında kendi firması Turntable Uluslararası Organizasyon’da başladı. Sayısız parti ve konser organizasyonuna imza atan Akagündüz, 2005 yılında Refresh The Venue’de Proje Satış Yöneticisi olarak görev aldı, daha sonra aynı firmada Pazarlama Yöneticisi pozisyonuna atandı.

2002 yılında medya ve bilişim sektörünün önde gelen kuruluşlarında uzun yıllar yönetici olarak çalışmış bireylerin bir araya gelmesi ile kurulan REKLAMZ’de yılbaşından bu yana Proje Müdürlüğü’nü üstlenen Onur Akagündüz, bundan böyle Satış Müdürü olarak mesleki deneyimini internet reklâmcılığına aktarmaya devam edecek.