Reklam filmlerinizi MediaCat TV’ye yükleyin!

Video içerik sitemiz MediaCat TV, çok yakında açılıyor. MediaCat TV’ye ajanslar tarafından reklam filmleri de yüklenebilecek...

21.01.2010 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Video içerik sitemiz MediaCat TV, çok yakında açılıyor. MediaCat TV’ye ajanslar tarafından reklam filmleri de yüklenebilecek.

Bu çerçevede MediaCat TV sitemizde her ajanstan bir temsilciyi editör olarak atamaya imkan tanıyan bir yapı oluşturuldu. Ajans temsilcileri, editör olarak atandıktan sonra yeni kampanyalarının reklam filmlerini kendileri yükleyebilecekler. Böylece hem sektörde üretilen reklam filmlerine -ilgili tüm künye bilgileriyle birlikte- kolayca erişilmesini sağlamak, hem de zaman içinde geniş bir reklam filmleri arşivi oluşturmak istiyoruz.

Ürettiğiniz reklam filmlerinizi MediaCat TV’ye yüklemek istiyorsanız, ajansınızı temsil edecek kişinin adı, soyadı ve email adresini Aşkın Baysal ([email protected]) ve Tuğba Soytürk’e ([email protected]) bildirebilirsiniz.

Konuyla ilgili teknik bilgilendirme, ajans temsilcilerinin isimlerinin ve iletişim bilgilerinin bize gönderilmesinden sonra bizzat söz konusu temsilcilere yapılacaktır.

İlginiz için teşekkür ederiz.