Ray Sigorta’nın yeni pazarlama direktörü

Ray Sigorta Pazarlama Direktörlüğü’ne Feridun Art Atandı.

01.02.2011 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

17 yıldır sigorta sektöründe hizmet veren Feridun Art, geçtiğimiz ay Ray Sigorta’da Pazarlama Direktörlüğü görevine getirildi. 

Yüksek öğrenimini Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünde 1982 yılında tamamlayan Feridun Art, 1994 yılında A.G.F. Garanti Sigorta’da Antalya Bölge Temsilcisi olarak sigorta sektörüne başlangıç yapmış, Antalya Bölge Müdürlüğünü oluşturarak görevine Bölge Müdürü olarak devam etmiştir. 2000 yılından itibaren Ege ve Güney Ege Bölge Müdürü, Anadolu Bölgeleri Koordinatörlüğü yapan ve aynı yıl içinde tüm bölgelerden sorumlu Birim Müdürü olarak İstanbul’a gelen Art, İstanbul’da mevcut görevi ile birlikte muhtelif zamanlarda vekâleten Rumeli Bölge Müdürlüğü ve Acenteler Müdürlüğü’nü de 2002 yılı sonuna kadar üstlenmiştir.

Art; 2003 yılından itibaren Ankara Emeklilik A.Ş.’de sırası ile Acenteler Müdürlüğü, Pazarlama Satış Grup Müdürlüğü ve son 2 yılı Genel Müdür Yardımcısı olmak üzere 2009 yılı sonuna kadar görev yapmıştır.

2010 Ocak’ta Ankara Sigorta A.Ş.’de Satış, Pazarlama ve Bölgelerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başlayan Feridun Art, bu görevinden 2010 Ekim ayında ayrılarak, 03 Ocak 2011 tarihi itibariyle Ray Sigorta A.Ş’deki görevine başlamıştır.