Range Rover ‘wireframe’ tasarımı ile tanıtıldı

Range Rover ailesinin en yeni üyesi Range Rover Evoque’un üç boyutlu ‘wireframe’ tasarımı, Esma Sultan’da ‘İstanbul’a Merhaba’ partisinde sergilendi.

27.04.2011 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Range Rover ailesinin en yeni üyesi Range Rover Evoque’un üç boyutlu ‘wireframe’ tasarımı, Esma Sultan’da ‘İstanbul’a Merhaba’ partisinde sergilendi. Borusan Otomotiv’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen, iş ve sanat dünyasından önemli temsilcilerin katıldığı gecede, “City Shaper”lar da tanıtıldı.

Londra Kensington Sarayı’nda yapılan özel bir davetle 1 Temmuz 2010 tarihinde dünya basınına tanıtılan, daha sonra ilk kez Paris Otomobil Fuarı’nda sergilenen ve 2011 yılının yaz ayından itibaren dünyada 160 ülkede satışa sunulacak olan; bugüne kadar üretilen en hafif ve en küçük Range Rover olma özelliğine sahip Range Rover Evoque’un İstanbul tanıtımı, özel olarak hazırlanan 3 boyutlu “wireframe” tasarımı ile Esma Sultan’da gerçekleştirildi.

“Şehrin Nabzı” adlı projenin İstanbul lansmanında proje kapsamında şehre yön verecek olan 4 “City Shaper” tanıtıldı. Restaurant işletmecisi ve şef Elif Yalın, modacı Tuvana Büyükçınar, tasarımcı Derin Sarıyer ve stilist Hakan Öztürk, İstanbul’u temsil edecek ‘City Shaper’lar olarak belirlendi.