Quattro İletişim’e iki yeni isim

Deneyimli gazeteci ve iletişim uzmanı Aylin Saraçoğlu ‘Medya Direktörü’, medya ilişkileri konusunda uzman Banu Gözübüyük “Medya İlişkileri Yönetmeni"...

14.07.2010 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Deneyimli gazeteci ve iletişim uzmanı Aylin Saraçoğlu ‘Medya Direktörü’, medya ilişkileri konusunda uzman Banu Gözübüyük “Medya İlişkileri Yönetmeni” olarak Quattro İletişim Ailesi’ne katıldı.

Uzun yıllar Hürriyet ve Dünya gazetelerinin ekonomi ve kültür-sanat departmanlarında çalışan deneyimli gazeteci Aylin Saraçoğlu, 2000 yılından bu yana çeşitli sektörlerdeki markalara stratejik iletişim danışmanlığı hizmeti sunan Quattro İletişim’in ‘Medya Direktörü’ olarak yeni görevine başladı. Basın sektörünün ardından kurumsal iletişime yönelen Saraçoğlu, Türkiye’nin önde gelen marka ve firmalarına hizmet verdi. İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak tecrübelerini öğrencilerle de paylaşan Saraçoğlu, çeşitli sektörel dergilerde ağırlıklı tekstil ve moda konularında yazmaya devam ediyor.

Medya ilişkileri uzmanı olarak iletişim sektörüne önemli katkılarda bulunan ve farklı sektörlerden müşterilere hizmet veren Banu Gözübüyük de, Quattro İletişim ailesine “Medya İlişkileri Yönetmeni” olarak katıldı. 2001 yılından bugüne inşaat ve finans olmak üzere çeşitli sektörlerde görev yapan Gözübüyük, iletişim sektöründeki çalışmalarına Quattro ailesiyle devam edecek.