Proximity İstanbul’a yeni müşteri

Dünyaca ünlü tasarımcı Karim Rashid tarafından tasarlanan yeni Milango'nun sosyal medyasını Proximity İstanbul yönetecek.

12.11.2012 - 16:58 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Milango Çikolata, Proximity İstanbul ile yeni bir işbirliği başlattı. Tüketiciye hediyelik ve ikramlık kategorilerinde çikolatalar sunan Milango, halen sosyal medyada “Mutlu Etmek Mutlu Eder” sloganı ile etkinliğini sürdürüyor. Yeni işbirliğiyle birlikte Proximity İstanbul, markanın http://www.facebook.com/milangocikolata adresinde bulunan Facebook hesabını ve http://www.twitter.com/milangocikolata adresinde bulunan Twitter hesabını etkin bir biçimde yönetecek.

Dünyaca ünlü tasarımcı Karim Rashid tarafından tasarlanan yeni Milango, Proximity İstanbul ile sosyal medyada takipçilerini ürün portföyündeki yeniliklerden ve kampanyalardan haberdar edecek. Aynı zamanda çikolata müdavimlerine hediyelik çikolata tavsiyeleri de verilecek. Markanın sosyal medya sayfalarında özel günler, kutlamalar ya da sevdiklerini hoş bir sürprizle mutlu etmek isteyenler için öneriler yer alacak.