Profesyoneller için “Zaytung Beyaz Yaka” çıktı

Turkcell’in profesyonellere yönelik tarifesi ve kulubü olan Profesyoneller Kulübü’nü tanıtmak için yeni bir lansman çalışması yapıldı.

18.05.2012 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Publicis, Turkcell’in profesyonellere yönelik tarifesi ve kulubü olan Profesyoneller Kulübü’nü tanıtmak için bir lansman fikri çalıştı. Üniversiteyi yeni bitirmiş ve iş hayatına atılmış genç profesyoneller ana hedef kitle olarak belirledi.

Kulübün sağlamış olduğu faydaları da ön planda tutarak kullanıcıları bu platforma çekmek, aidiyet duygusu yaratmak ve tarifeyi kullanmalarını sağlamak için, geniş ve çok net olmayan bir hedef kitlesinin olması zorlayıcı olsa da, profesyonellerin ortak kültürünün değerlerini esprili bir dil ile kullanarak herkese ulaşabilmeyi hedefledi.

Bu düşünce doğrultusunda Zaytung’un kendi platformunda paylaştığı dergi kapaklarından Beyaz Yaka’ya içerik yaratmaya karar verdi. Beyaz Yaka’da iş hayatının klişelerine yönelik komik haberlerin yanı sıra her ay yenilerinin ekleneceği interaktif uygulamalar olacak.

Profesyeneller Kulübü – Beyaz Yaka iki haftada bir yeni sayısıyla ve ayda bir yeni uygulamalarıyla şu adreste olacak: http://profesyoneller.turkcell.com.tr/

Künye:
Reklamveren:
Turkcell
Reklam Ajansı: Publicis Modem
Yaratıcı Yönetmen: Berk Sarper Şenol
Proje Yöneticisi: Mehmet Ergene
Müşteri Süpervizörü: Melis Süzer
Yaratıcı Ekip: Baturay Dağlar, Serdar Bilginer, Nihan Aydın, Hakan Sertağaç
Strateji: Berk Sarper Şenol