Profesyonel eğitimde ‘Franchising’ dönemi başladı

Dünyanın en saygın ve önde gelen “Profesyonel Eğitim” kurumlarından LMI® Uluslararası Liderlik ve Yöneticilik...

26.03.2008 - 10:12 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Dünyanın en saygın ve önde gelen “Profesyonel Eğitim” kurumlarından LMI® Uluslararası Liderlik ve Yöneticilik Programı, Türkiye’de “FRANCHISING” vermeye başladı.

Merkezi ABD’de bulunan ve 40 yılı aşkın uluslararası deneyime sahip profesyonel eğitim kurumu Leadership Management® International (LMI®), 2008 yılında çalışma alanına Türkiye’yi de ilave etti.

LMI®, şu anda hizmetlerini Franchising yöntemiyle çalışan temsilcileri aracılığıyla 60’dan fazla ülkede ve 23 ayrı dilde sunuyor. LMI®’ın Franchising yapısı, büyük miktarlarda finansal yatırım yapmadan kişisel iş ve liderlik becerileriyle kendi patronu olmayı hedefleyen kişiler tarafından tercih ediliyor.

Faaliyet amacı; liderleri, kurum ve kuruluşları, mevcut potansiyellerinin tamamına ulaşana kadar geliştirmek olan LMI®, şirketin performansı ve kârlılığı üzerinde ölçülebilir bir etki yapan, kendisini kanıtlamış bir sisteme sahip.

LMI®’nin uyguladığı süreç, iş geliştirme ve insan geliştirme alanında başarılı olmuş liderlerin en iyi düşüncelerini yansıtan geniş bir malzemeler yelpazesiyle destekleniyor, geliştiriliyor ve kolaylaştırılıyor. LMI®’nin güçlü eğitim süreci, mükemmel liderleri ve yöneticileri yetiştiriyor. LMI® günümüzün liderlik ve yönetim sorunlarının üstesinden gelmeye hazırlanan her bireyin sahip olduğu potansiyeli ortaya çıkartarak uygulamaya dönüştürüyor.

LMI® ile ilgili detaylı bilgi için; www.lmi-inc.com

e-mail: [email protected]