Prodüksiyonlar kontrol altında

Türkiye’de bir ilk. Reklam prodüksiyonları Satınalma ve Kontrol Şirketi Noktainazar müşterilerine hizmet vermeye başladı.

15.08.2007 - 17:31 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Türkiye’de bir ilk. Reklam prodüksiyonları Satınalma ve Kontrol Şirketi Noktainazar müşterilerine hizmet vermeye başladı.

Ülkemizde hızla gelişerek büyüyen ve kendi içinden çeşitli iş kolları çıkaran reklam sektörüne yeni bir halka daha eklendi. Noktainazar, Türkiye’de ilk kez gerek reklamverenlere gerekse reklam ajanslarına reklam prodüksiyonları satın alma ve kontrol hizmetini vermeye başladı.

Reklam prodüksiyonlarını “check point” adını verdikleri sistemle değerlendiren Noktainazar, bu sistem sayesinde kötü sürprizlerin önüne geçmeyi ve en kaliteli prodüksiyonu en uygun bütçeye müşterileri adına satınalmayı hedefliyor.

ISO 9001 kalite belgesine sahip olan Noktainazar, ajanslarla koordineli olarak projeleri başlangıç, tedarikçi, bütçe, sözleşme, telif, yapım gibi kontrollerden geçirerek yürütüyor ve proje sonunda müşterilerine detaylı raporlama sunuyor.

Bu sistemi bir özel şirkette 100’ü aşkın reklam prodüksiyonu üzerinde uyguladığını belirten Noktainazar’ın kurucusu Mustafa Fener, özellikle reklamverenlerin bu sistem sayesinde %20’lere yakın bir tasarruf sağladıklarını belirtiyor.

www.noktainazar.com