Polimeks İnşaat çalışanları polifonik müzik yaptı

Polifoni videosu, 5 farklı ülkede toplam 16 bin çalışanı bulunan Polimeks'in kurum kültürünü ortaya koyma amacı güdüyor.

08.01.2013 - 18:04 | MediaCat

Polimeks İnşaat çalışanlarından polifonik müzik
0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Polimeks İnşaat’ın İstanbul ve Aşkabat ofislerinde görev yapan çalışanları bir araya gelerek, Polifoni (çok seslilik) adlı bir video klip hazırladı. ‘Doğa İçin Çal’dan ilham alınarak yola çıkılan projede, Kızılcıklar Oldu Mu, Yüksek Yüksek Tepelere ve Evlerinde Lambaları Yanıyor türküleri seslendirildi.

Aşkabat ve İstanbul’dan 60 çalışan katıldı

Doğa İçin Çal projesinden ilham alınarak hazırlanan Polifoni projesine, 30’u İstanbul ofisi ve 30’u Aşkabat ofisinden olmak üzere toplam 60 Polimeks çalışanı katıldı. Takım çalışmasına dayalı kurum kültürünün bir ürünü olan projede çalışanlar, “Kızılcıklar Oldu Mu, Yüksek Yüksek Tepelere ve Evlerinde Lambaları Yanıyor” türkülerini seslendiriyor ya da farklı enstrümanlar ile eşlik ediyor.

Çekimler Aşkabat ve İstanbul’da yapıldı

Polifoni projesi için Polimeks İnşaat’ın İstanbul ve Aşkabat ofislerinde kurulan mobil ses stüdyolarında alınan ses kayıtlarının ardından bu ofislerde ve bu şehirlerin farklı noktalarında video çekimleri yapıldı. 5 farklı ülkede toplam 16 bin çalışanı bulunan Polimeks’in kurum kültürünü ortaya koyma amacını güden Polifoni videosu buradan izlenebilir.