Polat’tan sonra Memati

Ünlü oyuncu Ukra İnşaat'ın reklam filminde ailesiyle birlikte kamera karşısına geçti.

05.12.2012 - 12:00 | MediaCat

memati ukra inşaat
0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Ukra İnşaat, yeni projesi Ukra Hayat Ispartakule için marka yüzü olarak Gürkan Uygun ile anlaştı. Kurtlar Vadisi’nin sevilen yıldızı eşi ve iki çocuğuyla birlikte birlikte Ukra Hayat Ispartakule’nin reklam filminde rol aldı.

Yıllardan beri sahnede ve ekranlarda olan Uygun, reklam filminde kurmaca bir karakteri oynamadı, ilk kez kendi hayatından enstantaneleri canlandırdı.

 

Ukra Hayat reklamı

Ukra Hayat reklamı

Ukra İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Atila Yavuz, tanıtım için oyuncuyla yaptıkları anlaşmaya ilişkin “Yeni bir hayata başlamanın heyecanını vurgulamak için farklı bir reklam yıldızıyla bir araya gelmek istedik. Bu süreçte canlandırdığı her role hayat veren bir isim araştırdık. Gürkan Uygun’la yollarımız böyle kesişti. Uzun yıllara dayanan tiyatro deneyimi, seçkin yapımlarda rol alması ve Kurtlar Vadisi’nde canlandırdığı ikonik karakter dolayısıyla hiç düşünmeden birlikte çalışmaya karar verdik. Ukra Hayat markasıyla Gürkan Uygun isminin yan yana gelmesinden dolayı çok memnunuz.” dedi.

Firma 2011’de dizinin ana karakteri Polat Alemdar’ı canlandıran Necati Şaşmaz’la bir reklam kampanyasında işbirliği yapmıştı.

Ukra Hayat reklam filmini izlemek için tıklayınız.

Künye:

Reklamveren: Ukra İnşaat

Reklamveren Temsilcisi:  Elif Malkoç

Reklam Ajansı: 911İstanbul

Yaratıcı Grup Başkanı: Salih Güngör

Yönetici Direktör: Piraye Erdoğan

Yaratıcı Ekip: Melin Edomwonyi, Hamit Dal, Volkan Ulaş

Müşteri İlişkileri: Ece Kırbaç

Yapım şirketi: Insomniaİstanbul

Yönetmen: Serdar Işık