Pilsen gidiyor, Efes kalıyor

Efes Pilsen'in isim değiştirme çalışmaları sürüyor. Özilhan, Efes Pilsen'in yeni isim önerilerinin bir ay içinde değerlendirileceğini belirterek, "Yeni logolarda bir yıldız var ve farklı bir Anadolu Efes ve Efes yazısı var" dedi.

28.01.2011 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Efes Pilsen’in isim değiştirme çalışmaları sürüyor. Anadolu Grubu İcra Kurulu Başkanı Özilhan, Efes Pilsen’in yeni isim önerilerinin bir ay içinde değerlendirileceğini belirterek, "Yeni logolarda bir yıldız var ve farklı bir Anadolu Efes ve Efes yazısı var" dedi.

Özilhan, Efes Pilsen’in isim değişikliğiyle ilgili süreçte gelinen son noktayı değerlendirdi: "Geçen hafta TAPDK’ya iki isim müracaatı yaptık. Anadolu Efes ve Efes isimleriyle müracaat ettik. Biz basketbol kulübünün devam etmesini istiyoruz. Şimdi oradan haber bekliyoruz. Kurul toplanıp tartıştıktan sonra bize bildirecek. 1 ay civarında bir zaman alacağını söylediler. TAPDK da kulubün devam etmesini istiyor. Bira markasının çağrışımını koparırsak onlar da uygulamada doğru atım atmış olurlar. Anadolu Efes olursa şirketin adıdır, o da olur, Efes de olur. Logoyu da değiştirdik. İki logo önerimiz oldu. Bir yıldızı var, daha farklı bir Anadolu Efes ve Efes yazılımı var."

Ntvmsnbc