Philips’ten ödüllü Facebook oyunu

Philips Türkiye, SensoTouch tıraş makinesi kampanyası dahilinde Facebook sayfasında “Philips ile SinekKaydı” oyununu sundu.

28.03.2011 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Philips Türkiye, SensoTouch tıraş makinesi kampanyası dahilinde Facebook sayfasında “Philips ile SinekKaydı” oyununu sundu.

Philips oyunu başarıyla tamamlayıp en kısa sürede en çok sakalı kesenleri İspanya’ya, Barcelona – Deportivo maçına götürüyor. Philips Türkiye Facebook hayran sayfasına ve “Philips ile SinekKaydı” oyununa www.facebook.com/PhilipsTurkiye adresinden ulaşılabiliyor.

Philips’in sosyal medya ajansı Dekatlon Buzz’ın geliştirdiği “Philips ile SinekKaydı” oyununa katılan kullanıcılar, ilk önce karşılarına çıkan SensoTouch tıraş makinesine binmiş sineği yön tuşlarıyla hareket ettirerek parkur üzerindeki sakalları kesmeye çalışıyorlar. SensoTouch tıraş makinesinin özelliklerine atıfta bulunan oyunda, “kıvrımlı yüz”, “köpüklü ve jelli yüz” ile “farklı sakal boylarına sahip yüz” parkurları bulunuyor. Dört hafta sürecek olan oyunun amacı ise en kısa sürede en çok sakalı keserek en çok SensoPuan’ı toplamak. Bunu başaran oyunculardan, dört hafta sonunda oyunu ilk üçte tamamlayanlar, 15 Mayıs’ta, İspanya Nou Camp’te, dünyanın en iyi takımlarından Barcelona’yı Deportivo’ya karşı oynayacağı maçta izleme fırsatı yakalıyorlar. Her hafta sonunda ilk üçe girenler ise Philips’ten SensoTouch tıraş makinesi kazanıyor.