Perakende bankacılığında son yenilikler

EFMA - SAP iş birliği ile dünya genelinde yapılan perakende bankacılık araştırmasının Türkiye’yi de içine alan Avrupa Bölgesi sonuçları,

02.11.2007 - 14:42 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

EFMA – SAP iş birliği ile dünya genelinde yapılan perakende bankacılık araştırmasının Türkiye’yi de içine alan Avrupa Bölgesi sonuçları, TBB ile ortak düzenlenen bir etkinlikle Türk bankaları ile paylaşılacak. Açılış konuşmasını, Türkiye Bankalar Birliği (TBB) Başkanı Ersin Özince’nin yapacağı etkinlikte, perakende bankacılığın gündem konuları ele alınacak.

TBB (Türkiye Bankalar Birliği) ve Avrupa’nın önde gelen perakende bankacılık araştıma merkezlerinden biri olan EFMA (Avrupa Finansal Yönetim ve Pazarlama Birliği)’nın ortak girişimiyle düzenlenecek “Perakende Bankacılık Trendleri” toplantısı, 07 Kasım 2007 Çarşamba günü Swissotel’de yapılacak.

Avrupa’nın değişik ülkelerinde uygulanan farklı perakende bankacılık hizmetleri, trendler, yeni ihtiyaçlar ve değişen stratejiler karşılaştırmalı olarak bu etkinlikte ele alınacak. Özellikler, bankacılık sektörünün sorunları, yeni teknolojik yaklaşımlar ve farklılaşarak büyümek için uygulanması gereken stratejiler üzerinde durulacak.

Açılış konuşması TBB Başkanı ve İş Bankası Genel Müdürü Ersin Özince tarafından yapılacak. SAP İngiltere Bankacılık Çözümleri Pazarlama Direktörü Michael Mischker, perakende bankacılığındaki en son yenilikleri ve yapılan araştırma sonuçlarını katılımcılarla paylaşacak. Etkinlikte ayrıca “Türkiye ve Mortage, Yeni Nesil Hizmet Veren Bankalar ve Ürünleri, Perakende Bankacılığın Müşteri Deneyim ve Yönetimi” gibi konular masaya yatırılacak. Gerçek Müşteri Odağı, Globalizasyon ve Yasal Uyumluluk başlıklı panellerde konunun uzmanı akademisyenler ve yöneticiler söz alacak.