Pepsi’nin yeni yüzü bir dünya yıldızı

Pepsi, yeni marka yüzü olarak ABD’li pop yıldızı Beyonce ile anlaştığını duyurdu.

13.12.2012 - 18:23 | MediaCat

pepsi'nin yeni yüzü bir dünya yıldızı beyonce
0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Pepsi, yeni marka yüzü olarak ABD’li pop yıldızı Beyonce ile anlaştığını duyurdu.

Yeni işbirliğine göre, Pepsi’nin sınırlı sayıda ürettiği Pepsi kutularının üzerinde dünya yıldızı Beyonce’un resimleri yer alacak. Beyonce’un yer aldığı Pepsi’ler Avrupa’da Mart 2013’ten itibaren piyasaya sürülecek.

PepsiCo Küresel İçecek Şirketi Başkanı Brad Jakeman, anlaşma ile ilgili olarak “Pepsi ve Beyonce, müzik konusunda yeni bir çığır açmak için aynı tutkuyu ve heyecanı paylaşıyor,” ifadelerini kullandı. “Dünya çapındaki milyonlarca hayranı için ‘şimdi’nin ne anlama geldiğini sürekli olarak yeniden tanımlayan Beyonce ise, Pepsi için mükemmel bir ortak ve temsilcidir” şeklinde konuştu.

PepsiCo Küresel İçecek Şirketi Küresel Müşteri Deneyiminden Sorumlu Pazarlama Başkanı Frank Cooper ise anlaşmayla ilgili şunları söyledi : “ Beyonce gibi tüm dünyada ikon olmuş bir yıldız ile ‘aynı sahneyi paylaşma’ şansına sahip olduğumuz için çok heyecanlıyız. Hep beraber, dünya çapında yükselen yıldızlar için fırsatlar yaratacağız,” dedi. Cooper sözlerine şöyle devam etti : “Bu durum, tüketicilerimiz için, yeni müzik, güzel ve eğlenceli deneyimler anlamına gelecek. Aynı zamanda da onların yaşadıkları andan en fazla tadı almalarını sağlayacak.”

Beyonce ve Pepsi, dijital deneyimlerde ve müzikte, markanın takipçileri için yenilikçi içerikler üretmek amacıyla bir araya gelecekler.