PepsiCo’da üst düzey atama

Marka yeni kıdemli pazarlama direktörünü duyurdu.

07.11.2016 - 14:13 | MediaCat

PepsiCo'da üst düzey atama

2012 yılından bu yana PepsiCo bünyesinde farklı görevler üstlenen Evrim Şen, PepsiCo Türkiye Kıdemli Pazarlama Direktörü olarak atandı.

İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü mezuniyetinin ardından Ashridge Business School Stratejik Pazarlama Programı’nı tamamlayan Evrim Şen, kariyeri süresince Cadbury Grup Marka Müdürü; Johnson & Johnson Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Bölgesi Pazarlama Müdürü ve Johnson & Johnson Gelişen Global Pazarlardan Sorumlu Pazarlama Strateji Direktörü olarak görev aldı.

2012 itibarıyla PepsiCo ailesine dahil olan Evrim Şen, PepsiCo İngiltere’nin yiyecek bölümünde pazarlama direktörü olarak çalıştıktan sonra 2014 yılında Rusya, Türkiye ve Polonya gibi pazarların da içinde bulunduğu Doğu Avrupa Bölgesi’nde PepsiCo Yiyecek Kategorisi Kıdemli Pazarlama Direktörü olarak çalışmalarını sürdürdü.

Evrim Şen, PepsiCo Türkiye Kıdemli Pazarlama Direktörü olarak yeni görevi kapsamında şirketin tüm yiyecek ve içecek markalarının pazarlama faaliyetleriyle beraber ticari pazarlama bölümünün de sorumluluğunu üstlendi.