Pazarlama dünyası Ankara’da

ODTÜ İsletme Topluluğu tarafından 4 yıldır düzenlenen Reklamcılık Günleri, bu yıl JustMarketing adıyla gerçekleştirilecek.

29.03.2006 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

ODTÜ İsletme Topluluğu tarafından 4 yıldır düzenlenen Reklamcılık Günleri, bu yıl JustMarketing adıyla gerçekleştirilecek. 4-7 Nisan tarihleri arasında İpana’nın ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan JustMarketing//06’ya Millward Brown Türkiye Genel Müdürü Betül Khan, Piramit Ajans Başkanı Metin Aroyo, Kültür ve Turizm Eski Bakanı Tınaz Titiz, Medina Turgul DDB Grup Başkan Vekili Lawrance DuPré, JingleMingle kurucusu ve prodüktörü Mert Tünay gibi isimler katılacak.

JustMarketing//06 kapsamında çeşitli ajansların yaratıcı çalışmaları, Hürriyet Kırmızı’da ve Effie’de ödül alan reklamlar TV reklamları gösteriminde ise Kristal Elma ve Cannes Lions ödüllü reklamlar ile çeşitli ajansların başarılı TV reklamları yer alacak.

52 üniversiteden 260 takımın başvurduğu Just’ta finale kalan 10 takım ise, 7 Nisan’da ODTÜ’de jüri karşısında sunumlarını yapacak. Yarışmanın jüri üyesi ise Hülya Arıkök (Marka&Medya), Furkan Amil Gür (Art Grup), Teoman Tuğsuz ( Doğan Medya Reklam Grubu), Aytül Gülçelik (Ogilvy & Mather), Meral Akyel (Markom Leo Burnett), Pelin Özkan (MediaCat), Ateş Fırat (Yordam Ajans), Pınar Dülgerler (Güzel Sanatlar Saatchi Saatchi), Tonguç Büyükçoban (P&G) ve Süleyman Satal (İvme Marketing Group).