Paul Arden’in hayaleti Cannes’daydı

1991 yılındaki festivalden beri yapılan ve Cannes Lions'ın en çok ilgi gören etkinliği olan Saatchi & Saatchi'nin düzenlediği New Directors Showcase'de...

25.06.2010 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

1991 yılındaki festivalden beri yapılan ve Cannes Lions’ın en çok ilgi gören etkinliği olan Saatchi & Saatchi’nin düzenlediği New Directors Showcase’de bu yıl herkesi şaşırtan hoş bir sürpriz yaşandı.

Şovun ilk yılki ve sonraki yıllarda sunuculuğunu yapan, daha sonra bu görevi Saatchi & Saatchi’nin global kreatif şefi Bob Isherwood’a bırakan Paul Arden, bir hologram şeklinde sahnede belirdi ve şovun açılış konuşmasını yaptı.

Saatchi & Saatchi’nin Londra ofisinin kreatif şefi olan Arden, bilindiği gibi 2 yıl önce hayata veda etmişti.

Arden’in açılış konuşmasındaki ‘Burada olmaktan biraz şaşkınım ancak ben olmasam bile şovun hala yaşıyor olması çok iyi’ sözleri büyük alkışlarla karşılandı. Bilindiği gibi Saatchi & Saatchi’nin, bu şovun sunuculugunu da yıllardır yapan, global kreatif direktörü Bob Isherwood, 2008’in Nisan ayında bu görevinden ayrılmıştı. Saatchi & Saatchi, sahneye Arden’in hologramını çıkararak hem Isherwood’dan sonra şovu kimin sunacagı meselesine geçici ve hoş bir çözüm sundu hem de büyük ustasını tekrar anmış oldu.