Panasonic yeni ürünlerini Convention 2011’de tanıttı

Panasonic yeni ürün ve teknolojilerini Panasonic Convention 2011’de tanıttı.

16.02.2011 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Panasonic Convention 2011’de, televizyon, ev eğlencesi, 3D ve dijital fotoğraf makineleri alanında Panasonic’in yarattığı yepyeni ürünler tanıtıldı.

Tüketicilere sunacağı yenilikleri her yıl Avrupa’nın farklı kentlerinde bir fuarla duyuran Panasonic, 2011 yılında piyasaya sunacağı ürün ve teknolojilerini 14 – 18 Şubat tarihleri arasında Londra’da gerçekleştirilen Panasonic Convention 2011’de gün yüzüne çıkardı.

2012 Londra Olimpiyatları’nda birçok spor karşılaşmasının yapılacağı ExCel London kongre merkezinde düzenlenen Panasonic Convention 2011, ziyaretçilerini VIERA, HOME AV, 3D Alanı ve Dijital Görüntüleme şeklinde ayrılan büyük bölümlerde ağırladı. Fuarda Panasonic’in 3D, televizyon, ses sistemleri gibi ürün ve teknolojilerin en son örnekleri ve 2011’de 10. yılını kutlayan Panasonic Lumix dijital fotoğraf makinelerinin en yeni modelleri tüm teknik ayrıntılarıyla birlikte dünyayla paylaşıldı.

Panasonic’in yeni ürün ve teknolojilerinden bazıları

2011 VIERA TV ürün yelpazesi: Tüketicilerin karşısına 14 adet yeni 3D ve LED televizyon modeliyle çıkacak olan ürün yelpazesi hem 3D hem de 2D içerikler için çalışabiliyor.

IPTV servisi: VIERA Connect: Panasonic’in bulut tabanlı yeni internet televizyon servisi VIERA Connect sağlık, fitness ve interaktif oyun gibi deneyimler sunuyor.

Panasonic Lumix dijital fotoğraf makineleri: Panasonic Lumix TZ20 ve Panasonic Lumix FT3 en yeni Lumix modellerinden ikisi.