Out of Home Awards’ta son başvuru tarihi 2 Mart

Açıkhava reklâmı tasarlayan, uygulayan ve üreten tüm firmalar ile yine bu alanda faaliyet gösteren reklâm ve medya ajanslarına kapılarını açan “6. MediaCat Out of Home Awards’ın son başvuru tarihi 2 Mart Cuma gününe kadar uzatıldı.

28.02.2012 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Açık havada zihni açılan reklamcılar, MediaCat Dergisi’nin“Açıkhava, bol fikir!” sloganıyla açtığı MediaCat Out of Home Awards’da ödüllendiriliyor. Bu yıl 6.’sı düzenlenen yarışmaya başvurular 2 Mart Cuma gününe kadar uzatıldı.

MediaCat dergisinin açıkhava reklamcılığının en iyilerini ödüllendirmek için 5 yıl önce başlattığı Açıkhava Reklam Ödülleri bu yıl MediaCat Out of Home Awards adıyla devam ediyor. Dileyen tüm ajanslar, 2 Mart Cuma gününe kadar 1 Ocak 2010– 31 Aralık 2010 tarihleri arasında ilk kez yayınlanmış ya da uygulanmış olan, özgün açıkhava reklamlarıyla www.mci.com.tr/outofhomeawards2012 adresine başvurabilir.

Platform üyeleri,reklâm yaratıcıları ve açıkhava mecra pazarlama şirketleri, açıkhava ajansları, reklâmveren firmalar ve yan/destek sektörlerin temsilcilerinden oluşacak jüri, açıkhava reklâmı tasarlayan, uygulayan ve üreten tüm firmalar ile reklâm ve medya ajanslarına açık olan yarışmada, adayları yaratıcılıklarının yanı sıra reklâm verenin başarısına sağladıkları katkıya göre de değerlendirecek.