Out of Home Awards jüri başkanı belli oldu

6. MediaCat Out of Home Awards’ın jüri başkanı belli oldu. Reklamverenler Derneği As Başkanı ve BSH Ev Aletleri San. Ve Tic.A.Ş.’nin Bosch, Siemens, Profilo ve son olarak Gaggenau markalarından sorumlu Marka Pazarlama Direktörü Hakan Turalı, bu seneki jürinin başkanı.

02.03.2012 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Açıkhava reklâmı tasarlayan, uygulayan ve üreten tüm firmalar ile yine bu alanda faaliyet gösteren reklâm ve medya ajanslarına kapılarını açan 6. MediaCat Out of Home Awards jüri başkanı belli oldu. Reklamverenler Derneği As Başkanı ve BSH Ev Aletleri San. Ve Tic. A.Ş.’nin Bosch, Siemens, Profilo ve son olarak Gaggenau markalarından sorumlu Marka Pazarlama Direktörü Hakan Turalı, bu seneki jürinin başkanı.

İş hayatına 3 Ekim 1988 yılında Grünberg Tic. ve A.Ş.’de satış mümessili olarak başlayan, burada Pazarlama Müdürlüğü ve daha sonra Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirilen Turalı, firmanın 1995 yılında Türkiye Beyaz Eşya sektörünün lider şirketlerinden biri olan BSH ile birleşmesinden sonra  BSH Ev Aletleri San. Ve Tic.A.Ş.’nin Bosch, Siemens, Profilo ve son olarak Gaggenau markalarından sorumlu Marka Pazarlama Direktörü oldu ve hala bu görevini sürdürüyor.

Ayrıca, Türkiye reklam yatırımlarını gerçekleştiren en köklü şirketlerinin üyesi olduğu RVD’nin yönetim kurulu üyesi olan Hakan Turalı , RVD 11. Olağan Genel Kurul toplantısında derneğin başkan yardımcısı seçilmiştir. Derneğin yapısı içinde Reklam harcamaları ve Medya Yönetimi Kurulu başkanlığı, Televizyon İzleme ve Araştırma A.Ş. (TİAK A.Ş.) Denetçiliği, Basın İzleme ve Araştırma (BİAK)  Denetçiliği görevlerine de devam ediyor.