OPET’İN ANİMATİK REKLAM FİLMİ YAYINDA

OPET tarafından düzenlenen Arçelik hediye kampanyasını anlatan, “OPET’e Gelin Evinizi Fulleyin” sloganını taşıyan animatik reklam filmi yayına girdi...

02.03.2010 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

OPET tarafından düzenlenen Arçelik hediye kampanyasını anlatan, “OPET’e Gelin Evinizi Fulleyin” sloganını taşıyan animatik reklam filmi yayına girdi.

OPET’in Arçelik ile ortaklaşa gerçekleştirdiği hediye kampanyasının anlatıldığı animasyon tekniği ile hazırlanan reklam filmi, müziği ve renkli atmosferi ile dikkat çekiyor. Prodüksiyonu yaklaşık 40 günde tamamlanan reklam filminde hediye kampanyası kapsamındaki ürünlerden oluşan bir hayal dünyası ekrana taşınıyor. Film boyunca, bir araç OPET’ten yakıtını aldıktan sonra, animatik dünyada ilerlerken Arçelik, Beko ve Grundig markalı farklı ürünleri görüyor ve hediye dünyasında geziyor.  

“OPET’e gelin evinizi fulleyin” reklam filminin prodüksiyonunu, 10 kişiden oluşan animasyon ekibi ile Böcek Yapım üstlendi. Kampanyanın animasyonu ABT Stüdyoları’nda gerçekleştirilirken, filmin yönetmenliğini ise Nadir Bekar yaptı.

Tüketicinin keyifle izlediği reklam filminin kulaklara yerleşen ve akılda kalıcılığı oldukça yüksek “OPET’e Gel” jingle’ını ise Jingle Jungle hazırladı. 

Künye:

Reklamveren:  OPET
Reklam Ajansı:  Rafineri
Yaratıcı Yönetmen:  Orkun Demirelli, Ufuk Uslu
Sanat Yönetmeni:  İpek Eriş
Müşteri İlişkileri: Tuğba Özdoğan, Filiz Durmuş
Metin Yazarı:  Setenay Özcan Yıldırım
Stratejik Planlama: Seda Şamlı Luş
Prodüksiyon Şirketi: Böcek Yapım
Ajans Prodüktörü:  Mert Güler
Yönetmen:  Nadir Bekar
Müzik: Jingle Jungle
Medya Ajansı: Universal McCann  
Kullanılan Mecralar: TV, radyo, gazete