OPET, ‘Fullmesaj’ ile müşterilerine kulak veriyor

Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi'ne göre iki yıldır akaryakıt tüketicisinin en beğendiği...

30.07.2008 - 13:54 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Türkiye Müşteri Memnuniyeti Endeksi’ne göre iki yıldır akaryakıt tüketicisinin en beğendiği marka seçilen OPET; “fullmesaj” ile müşterilerinin her türlü öneri, takdir ve şikayetlerini sadece bir kısa mesajla, 7 gün 24 saat dinleyecek.

Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan OPET, daha iyi hizmet verebilmek için “fullmesaj” adı verilen yeni bir iletişim kanalı kurdu.

OPET müşterileri, “fullmesaj” kanalıyla, OPET istasyonları ve personeliyle ilgili her türlü görüşlerini kısa mesaj olarak OPET’e iletecek. İlgili personel ve yöneticilere gelen mesajlar, aynı zamanda çağrı merkezinde de takip edilecek. Böylece tüketicilerin her konudaki olumlu veya olumsuz görüş, öneri ve dilekleri anında dinlenerek, hızla harekete geçilecek.

OPET’e “fullmesaj” kanalıyla görüşlerini iletmek isteyen tüketiciler, cep telefonlarının kısa mesaj bölümüne SIKAYET, ONERI ya da TAKDIR yazıp boşluk bırakarak, ilgili personelin yaka kartında yer alan sicil numarasını ve görüşlerini ekleyip 0532 444 67 38’e gönderebilecekler.