Nisan’da en çok hangi şarkıyı dinledik?

TTNET Müzik kullanıcıları Nisan'da en çok Mustafa Ceceli ile Michel Telo’yu dinledi.

07.05.2012 - 00:00 | MediaCat

Facebook
Twitter
Google+
LinkedIn
+

TTNET Müzik, Nisan ayında en çok dinlenen yerli ve yabancı şarkıları belirledi. Yerli listede, Mustafa Ceceli “Es” ile zirvede yer alırken, Türk rock müziğinin sevilen seslerinden Emre Aydın “Soğuk Odalar” adlı parçası ile ikinci sıraya yerleşti. Son günlerin en popüler isimlerinden Michel Telo “Ai Se Eu Te Pego” adlı şarkısıyla yabancı listenin birincisi oldu.

Yasal müzik platformu TTNET Müzik, nisan ayında en çok dinlenen yerli ve yabancı ilk 20 şarkıyı belirledi. Kullanıcıların TTNET Müzik’teki tercihlerine göre, nisan ayında en çok pop ve rock müzik dinlendi.

TTNET Müzik’in nisan ayı yerli listesinde Mustafa Ceceli, “Es” isimli şarkısı ile en çok dinlenen isim oldu. Türk rock müziğinin sevilen seslerinden biri olan Emre Aydın, zirveyi zorlayan isimlerden biri olarak “Soğuk Odalar” adlı şarkısı ile ikinci sırada yer aldı. Geçtiğimiz ay en çok dinlenen isim olan Rafet El Roman ise “Senden Sonra” isimli şarkısıyla listenin üçüncü sırasında yerini aldı.

Yabancı listenin ilk sırasında “Ai Se Eu Te Pego” adlı şarkısıyla son günlerin en popüler isimlerinden biri olan Brezilyalı Michel Telo yer aldı. Eurovision 2012’de Türkiye’yi temsil edecek olan Can Bonomo, “Love Me Back” adlı şarkısıyla listenin ikinci sırasındaki isim oldu. Genç kızların sevgilisi Justin Bieber ise “Boyfriend” ile üçüncü sırada yer aldı.