Nike Pazar Koşuları’nda büyük final Büyükada’da

2006’dan beri devam eden ve bugüne kadar on binlerce sporseveri koşturan Nike Pazar Koşuları’nın sezon finali...

26.05.2010 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

2006’dan beri devam eden ve bugüne kadar on binlerce sporseveri koşturan Nike Pazar Koşuları’nın sezon finali 30 Mayıs Pazar günü Büyükada’da yapılacak.

18 Nisan’da başlayan Pazar Koşuları İstanbul’da 4,  İzmir’de 2, Ankara’da ve Eskişehir’de 1’er lokasyonda gerçekleşti. Her Pazar sabah saat 09:00’da buluşan sporseverler şimdi de büyük final için Büyükada’da bir araya gelecek. Run Turkey teknesi ile ücretsiz ulaşım imkanı sağlanan büyük finale isteyen herkes katılabilecek.

Her sezon olduğu gibi bu sezon da Nike, koşucuları etkinlik öncesi ve sonrasında mağazalarında ağırlayarak özel sürprizler sundu. Nike Pazar Koşuları’na katılan herkes koşu grupları ve koçlarla birlikte spor yaptı, en son koşu teknolojilerini herkesten önce denedi ve bu eğlenceli koşu deneyimiyle Pazar sabahlarını daha keyifli hale getirdi.

Nike Pazar Koşuları kapsamında, 9 üniversitedeki kampüs elçileri, RunTurkey mobil aracı gibi noktalarda koşucularla iletişim kurdu. Birçok ünlü atleti Türk sporuna kazandıran Ertan Hatipoğlu da her hafta bir buluşma noktasında koşucularla bir araya gelerek onlara tavsiyeler verdi ve sorularını yanıtladı.

Program

Tarih: 30 Mayıs 2010, Pazar

Ücretsiz Runturkey teknesi ile ulaşım

8.15 Kabataş Dentur iskelesi (Avrupa yakası)
9.00 Bostancı IDO İskelesi Yanı (Anadolu yakası)

Program

10.00 Isınma ve Koşu Başlangıcı
11.00 Final Koşusu ve Egzersiz
11.30 Koşu Sonrası Parti (Büyükada Deniz Kulübü)
16.00 Büyükada’dan Hareket

Detaylı bilgi ve kayıt için www.runturkey.com