Nike+ Accelerator uygulaması başlıyor

TechStars tarafından desteklenen Nike+ Accelerator, üç ay boyunca öğretici özelliğe sahip hızlandırıcı cihaz için 10 şirkete ev sahipliği yapacak.

20.12.2012 - 11:19 | MediaCat

Nike+ Accelerator'dan davet var
0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

2006 yılında sporcuları güçlerini fark etmeye teşvik etmek üzere dijital ürünler ve dijital hizmetler koleksiyonu olarak kurulan Nike+, kendisiyle aynı görüşü paylaşan; NikeFuel, the Nike+ FuelBand ve Nike+ Running uygulamalarına katkıda bulunacak şirketler arıyor.

TechStars tarafından desteklenen Nike+ Accelerator, üç ay boyunca öğretici özelliğe sahip (Nike+ Accelerator mentorları, her biri kendi alanında uzman teknik, sporcu ve girişimci kişilerden oluşuyor) hızlandırıcı cihaz için 10 şirkete ev sahipliği yapacak. Burada seçilecek firmaların Nike+ platformunu ve NikeFuel’i geliştirmeleri amaçlanıyor; başvuruları değerlendirme sürecinde ise kullanıcılara sağlıklı yaşam biçimi konusunda yardımcı olacak ve ilham verecek öneriler dikkate alınacak.

Nike+ Accelerator, bu bağlamda Nike+ teknolojisini kullanarak sporculara ve sporseverlere esin kaynağı olacak ürün ve hizmetler sunan şirketlerin başvurularını kabul edecek.

Başvuru için son gün 3 Şubat 2013. Seçilen şirketlerle ay sonuna kadar irtibata geçilecek. Program ise martta başlayıp hazirana kadar devam edecek.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.