Neutrogena bloggerlar ile takipçilerini buluşturuyor

Turuncu Koltuk projesinde 3 ünlü blogger yer alıyor.

27.11.2013 - 14:11 | MediaCat

2
paylaşım
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Neutrogena VisiblyClear Serisi, sosyal paylaşım sitesi Facebook üzerinde yayınladığı Turuncu Koltuk projesiyle 3 ünlü blogger ve Twitter fenomenini hayranlarıyla biraraya getirecek. Moda, seyahat ve ilişkiler hakkında işin şansa bırakmayanların takip ettiği blogger ve fenomenler 3 ay boyunca her hafta hayranlarından gelen sorulardan 20 tanesini seçerek cevaplayacaklar.

Projenin ilk aşamasında, 1 aylık sure boyunca Türkiye’nin en çok takip edilen moda bloggerlarından Buse Terim Turuncu Koltuk’ta yer alacak. Terim, hayranlarına stil ipuçları, sezon trendleri ve bakım önerileri vererek moda hakkında merak edilenleri anlatacak.

Turuncu Koltuk’un ikinci etabında yer alacak isim, Çizenbayan olarak da bilinen Elif  Tanverdi. Twitter, Instagram gibi popüler paylaşım sitelerinde binlerce takipçisi olan Çizenbayan, bu proje kapsamında hayranlarına seyahat önerileri verecek.

Neutrogena, projenin son etabında ise bir diğer Twitter fenomeni Yazargeçerim’i takipçileriyle buluşturacak. Twitter’da 100 binden fazla takipçisi olan Yazargeçerim, İlişkiler hakkında merak edilenleri cevaplayacak ve hayranlarına tecrübelerini aktaracak.