MTM Adana’yı yakın takibe aldı

Medya Takip Merkezi'nin takip ettiği yayın sayısı Adana şubesiyle birlikte 4 binin üzerine çıktı.

28.11.2012 - 10:49 | MediaCat

MTM Adana'yı yakın takibe aldı
0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Türkiye ve Avrupa’da 8 noktada 1999 yılından bu yana medya takip hizmeti veren Medya Takip Merkezi (MTM), Adana’da açtığı temsilcilik ile şube ve temsilcilik sayısını dokuza çıkardı. 

MTM Adana Ofisi, bölgede yer alan  tüm televizyon, basın  ve bölgesel web sitelerinden alınan bilgilerin merkeze aktarımını sağlıyor. Bölge medyasından alınan bilgiler merkezde işlenerek ölçümleniyor ve kullanıcılara ulaştırılıyor.

MTM Çukurova Bölge Temsilcisi Kerem Fidanay, yeni şube açmalarıyla ilgili olarak, “Günümüzde, medya yansımalarının sadece kayıt altına alınması yeterli değil. Aynı zamanda detaylı şekilde ayrıştırılması ve hızla ölçümlenip sunulması gerekiyor. Adana’da açtığımız yeni temsilciliğimiz ile, bölgedeki kurumlara medya takibinde nitelikli bilgiyi en kısa sürede ve en kaliteli şekilde ulaştırmak için çalışacağız.” dedi.

2007 yılından bu yana medya takip sektöründe, medya strateji planlama, analiz ve üretim departmanlarında edindiği tecrübeleri bölge temsilciliği pazarlamasında pekiştirmeyi hedeflediğini dile getiren Fidanay, Kocaeli Üniversitesi  İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu.