Monster’ın iPad uygulaması başladı

Monster.com.tr her an her yerde iş aramak ve tüm adaylara uygun iş fırsatlarını sunmak için bir iPad uygulaması başlattı.

05.04.2011 - 00:00 | MediaCat

Facebook
Twitter
Google+
LinkedIn
+

Monster.com.tr her an her yerde iş aramak ve tüm adaylara uygun iş fırsatlarını sunmak için bir iPad uygulaması başlattı. Bu uygulama, dokunmatik ekran formatıyla Apple Application Store’dan ücretsiz indirilebiliyor.

“Monster for iPad” (iPad için Monster) uygulaması, Monster’ın eşleştirme teknolojilerini kullanarak yetkinliklerininizi ve deneyimlerinizi size uygun fırsatlarla buluşturuyor.

Bu uygulamadaki özel anlık uyarı seçeneğiyle çalışmak istediğiniz şirketlerin iş ilanlarından haberdar olabilir ve bulunduğunuz yere yakın ya da istediğiniz lokasyondaki açık pozisyonları aratabilirsiniz. Google Maps’e direkt bağlantısıyla başvuracağınız şirketin haritadaki yerini de görme şansınız olacak.

Monster ürün yönetimi kıdemli yöneticisi Vasu Nagalingam: “ iPhone uygulamamızla adaylardan mobil iş arama için ciddi bir taleple karşılaştık çünkü mobil cihazlar aynı iş arama süreci gibi kişiye özel. Günümüzde insanlar PCden çok akıllı telefon satın alıyorlar ve bizim yeni geliştirdiğimiz iPad uygulamamız hızla gelişen mobil dünya için sıradaki en mantıklı adımdı”. dedi.