Mobilera, MMA Global 2010’da ödül aldı

Mobilera, 17 Kasım’da Los Angeles’da Mobil Marketing Association tarafından düzenlenen...

26.11.2010 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Mobilera, 17 Kasım’da Los Angeles’da Mobil Marketing Association tarafından düzenlenen MMA 2010 Global Ödülleri’nde , Cornetto için geliştirdiği “Dünyanın İlk Multiplayer İnteraktif Projeksiyon Oyunu” ile Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’dan oluşan EMEA bölgesinde tüm rakiplerini geride bırakarak “ En İyi Innovasyon Ödülünü” kazandı. Mobilera bu prestijli yarışmada Türkiye’den tek ödül alan firma oldu. Söz konusu ödül,  hedef pazarlar için kanıtlanmış bir uzmanlık ve yaratıclık gösterebilen şirketlere veriliyor.

Mobilera bu ödüle layık görülerek yurtiçi ve yurtdışında aldığı ödüllere bir yenisini daha eklemiş oldu. Mobil/Digital interaktif pazarlama ve reklam sektörünün gelişimine olan katkıları ve sonuç odaklı uygulamaları ile uluslararası alanda adından başarılı şekilde sıkça söz ettiren Mobilera, yakın zamanda mobil pazarlama sektörünün fikir liderleri tarafından her gün takip edilen uluslararası MobiThinking.com sitesi tarafından dünyanın en büyük ve en iyi 10 mobil pazarlama şirketi arasında gösterilmişti.

Aldığı bu ödülle de sektördeki en saygın ve güvenilir mobil / dijital interaktif pazarlama ve reklam  firmalarından biri olduğunu bir kez daha kanıtlamış oldu. Geçtiğimiz yıl yine aynı organizasyonda MMA 2009 Global Ödülleri’nde Kraft Foods Türkiye için geliştirmiş olduğu “Tamam mı Devam mı?” kurgusu ile de “En iyi Mobil Mesaj” kampanyası ödülünün sahibi olan Mobilera, bu yıl DigitalAge Awards, DPID (Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği)Ödülleri ve Mixx Awards gibi bir çok prestijli ödülün de sahibi oldu.