Milli Takımlar teknoloji tedarikçisi Teknosa Mersin’de fırsatlarıyla coşturuyor

Teknosa Mersin Forum AVM Mağazası, 11 Kasım Pazar günü tüketicilerine teknoloji ürünlerinde cazip indirimler ve hediyeler sunuyor.

12.11.2007 - 15:35 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Teknosa Mersin Forum AVM Mağazası, 11 Kasım Pazar günü tüketicilerine
teknoloji ürünlerinde cazip indirimler ve hediyeler sunuyor.

Yurt çapında 55 ilde 194 mağaza ile hizmet veren Türkiye’nin ilk ve en yaygın teknoloji perakendecisi Teknosa, 11 Kasım 2007 tarihinde Mersin Forum AVM mağazasında hediyeler ve indirimlerle dolu bir kampanyaya imza atıyor. Tüketicileri dijital fotoğraf makinesinden cep telefonuna, ev sinema sisteminden traş makinesine kadar geniş bir ürün grubunda cazip indirimler bekliyor.

Tüketiciler, indirimli alışveriş keyfini yaşarken hediyeler de kazanıyor. Teknosa; 50 – 150 YTL arası alışverişlere Ayyıldızlı forma, 150 YTL ve üzeri alışverişlere 50 YTL’lik Carrefour hediye çeki, 150 YTL ve üzeri Axess kredi kartı ile alışverişlere 15 YTL’lik chippara hediye ediyor.

Teknosa mağazalarında binlerce ürün çeşidinin satışı; Axess, Worldcard, Card Finans, Koçbank, Garanti Bonus, Shop&Miles, Citibank, Advantage, Maximum, İdeal, Vakıfbank gibi Teknosa’nın anlaşmalı olduğu kredi kartlarına özel taksit ve ödeme imkanlarıyla gerçekleştiriliyor.

Teknosa Mersin Forum AVM Mağazası Adres: Güvenevler Mah. 20. Cad. No:1 GF Blok 61 Nolu Mağaza

Tel: 0 324 331 50 44