METRO FM’DEN SAAT BAŞI “BİLETİX EĞLENCE ÇEKİ”

Metro FM, 12 Ağustos’a kadar, tam 10 gün boyunca, dinleyicilerine her saat başı 100 TL değerinde “Biletix Eğlence Çeki” armağan edecek.

02.08.2011 - 00:00 | MediaCat

Facebook
Twitter
Share on LinkedIn
+

Metro FM, 12 Ağustos’a kadar, tam 10 gün boyunca, dinleyicilerine her saat başı 100 TL değerinde “Biletix Eğlence Çeki” armağan edecek.

Metro FM “Biletix Eğlence Çeki” kampanyasına katılmak için 18 yaşını doldurmuş olmak ve www.metrofm.com.tr internet sitesinden ilgili formu doldurarak kampanya boyunca hafta içi her gün 09:00-18:00 saatleri arasında saat başlarında Metro FM DJ’lerinin anonslarını takip etmek gerekiyor. Saat başlarında Metro FM DJ’leri tarafından ismi anons edilecek şanslı dinleyici, anonsun ardından
10 dakika içerisinde Metro FM’i arayarak 31 Aralık 2011 tarihine kadar kullanabileceği 100 TL değerindeki “Biletix Eğlence Çeki”nin sahibi olacak.

Hediyeler katlanıyor

Gün boyunca Metro FM frekansını takip eden dinleyiciler, “Biletix Eğlence Çeki” kampanyasının katlanarak kazandıran özelliğinden de yararlanabilecek.

İsmi anons edildiği halde, 10 dakika içinde Metro FM’e dönüş yapmayan kazanan hakkını bir saat sonraki kazanana devredecek. Bir sonraki kazanan 100 TL yerine 200 TL’ değerinde “Biletix Hediye Çeki”ne sahip olarak, eğlence şansını ikiye katlamış olacak.

Aynı şekilde kampanyanın saat 09.00 talihlisinin ardından, diğer saatbaşı talihlileri Metro FM’e telefonla ulaşmadığı takdirde, bir sonraki kazanana kadar günün ilk talihlisi kazancını katlamaya devam edecek.

“Biletix Eğlence Çeki” kampanyasına katılmak için son gün 12 Ağustos! Metro FM, kampanyaya katılıp Biletix’in eğlence dolu dünyasına adım atmak isteyen herkesi, Metro FM frekanslarına davet ediyor.

 

Facebook
Twitter
Share on LinkedIn
+