Messi’li THY reklamı 70 ülkede

Barcelona futbol takımına sponsor olan Türk Hava Yolları (THY) yeni reklam filminde Barcelona'nın futbol yıldızlarını oynattı...

12.04.2010 - 00:00 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Barcelona futbol takımına sponsor olan Türk Hava Yolları (THY) yeni reklam filminde Barcelona’nın futbol yıldızlarını oynattı. Aralarında Messi, Ibrahimovic, Xavi, Iniesta, Puyol, Victor Valdez, Pieqe gibi dünyanın en değerli futbolcularının rol oynadığı reklam filmi 15 Nisan’dan itibaren 70 ülkede gösterime girecek. Dün gece oynanan Real Madrid-Barcelona karşılaşması sırasında ilk kez Türkiye’de gösterilen reklam filmi önümüzdeki haftadan itibaren tüm dünya televizyonlarında yayınlanacak.

Reklam filmini izlemek için tıklayınız

THY’nin yeni jeneriği "We are Turkish Airlines, We are Globally Yours"söylemi ve yeni simgesi kırmızı küreleri ilk defa bu reklam filminde kullandı. Yönetmenliğini İspanyol Marco Grandia, görüntü yönetmenliğini ise Gabor Dea olan reklam filminin müziğini Sertab Erener, bestesini ise Nil Karaibrahimgil yaptı. Altı gün süren reklam filminin çekimleri Barcelona ve İstanbul’da gerçekleştirildi.