Medyaevi’ne yeni müşteri

Medyaevi İletişim’in hizmet sunduğu kuruluşlar arasına

02.10.2007 - 10:35 | MediaCat

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Medyaevi İletişim’in hizmet sunduğu kuruluşlar arasına
Başak Groupama da katıldı.

Medyaevi İletişim’in hizmet sunduğu kuruluşlar arasına, güçlü sigorta şirketlerinden “Başak Groupama” da katıldı.

Medyaevi İletişim, bireysel emeklilik ve sigorta sektörlerinde uzmanlaşan Başak Groupama’ya kurumsal iletişim, lider iletişimi, pazarlama iletişimi, iç iletişim, medya ilişkileri yönetimi, kriz iletişimi ve etkinlik yönetimi alanlarında hizmet sunacak.

1900 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren Avrupa’nın sigorta sektörü liderlerinden Groupama, Türkiye pazarına, 2006 yılında Başak Sigorta ve Başak Emeklilik Şirketlerini satın alarak girdi. Dünyada 30.500 çalışanı, 11 milyon müşterisi bulunan Groupama’nın Türkiye’deki şirketleri, Başak Groupama Sigorta A.Ş. ve Başak Groupama Emeklilik A.Ş. adıyla faaliyetlerini sürdürüyor.

Bu yıl sektördeki 10’uncu yaşını kutlayan Medyaevi İletişim, her biri kendi alanında uzman 39 kişilik ekibiyle, Türkiye’nin ve dünyanın lider kuruluşlarına iletişim danışmanlığı hizmeti veriyor.

Medyaevi İletişim Akbank, AK Yatırım, Atasay, Axess, Emaar Turkey, Ermenegildo Zegna, Hafele Türkiye, Max Factor, OLAY, Petder, Procter & Gamble, P&G Beauty, Sabancı Üniversitesi, Shell & Turcas, Shell Türkiye, Tekfen Holding, Tekofaks, TNT Ekspres, Turquality, Volvo Cars Türkiye gibi kuruluşlara hizmet veriyor.