MediaCat’ten ‘Dijital Liderler’e teşekkür hediyesi

Brand Week Istanbul'un Dijital Liderler'i bir araya geldi.

19.01.2015 - 16:34 | Muzaffer Kurt

0
paylaşım
İlk paylaşan sen ol!
Facebook
Twitter
-Share on LinkedIn
+
Nedir?

Türkiye’nin en büyük marka ve pazarlama etkinliği Brand Week Istanbul 2014 süresince sosyal medyada en çok etki yaratan ve etkileşim sağlayan katılımcıların listelendiği “Dijital Liderler”in sonuçlarını organizasyon bitiminde sosyal medya hesaplarımızdan paylaşmıştık.

Creasoup ve Kimola’nın desteğiyle oluşturulan “Dijital Liderler” listesinin hesaplanmasında atılan tweet sayısı, atılan tweetlerin özgün olma yüzdesi, tweetlerin mention ile etkişelime yönelik olması, twitter hesaplarının takipçi sayısı, twitter hesaplarının takipçi sayısının takip edilen sayısına oranı, kişisel hesap ya da haber/şirket hesabı olması, içeriklerinin RT edilme sayıları dikkate alındı. Tüm bu parametreler, farklı ağrılık değerleri çarpılarak anlık ve günlük skor hesaplamalarına yansıtıldı.

Bugün de MediaCat’te ağırladığımız Lovemarks Day ve Digital Day moderatörü Yekta Kopan ve Dijital Liderlerimiz Berker Pandır, Pınar Dokuzluoğlu, Funda Güleç’e 3Dörtgen tarafından 3 boyutlu yazıcı teknolojisiyle hazırlanan kendi büstleri takdim edildi.